X-FUN

X-FUN

______________________________________________________

PAINTBALL POČAS CELÉHO ROKA!!!

Paintball v areáli X-Fun opäť v prevádzke!!! Vďaka prechodu na stlačený vzduch možnosť hrania počas celého roka (teda aj v zimných mesiacoch). Tešíme sa na vašu návštevu.
Pridané dňa: 29.04.2011
______________________________________________________
Pred návštevou areálu si našu prítomnosť overte prosím vopred na telefónnom čísle 0904 414 021 alebo 0904 550 977. Ďakujeme.

obr

Vitajte na stránke X-Fun. X-Fun je miesto, kde nájdete dobrodružstvo plné adrenalínu, zajazdíte si na štvorkolkách i bugínach alebo si zahráte strategickú hru paintball. Na svoje si prídu nie len páni a dámy ale aj deti, pre ktoré je pripravený motocross. Vekové obmedzenie je 5 až 100 rokov.

NOVINKY!!!

Paintball

Možnosť prenajatia celého areálu X-fun o rozlohe 3 ha, len za 3€ na osobu, pre ešte lepšie vychutnanie si takticko-strategickej hry paintball.

Prenajatie areálu 3€/2hod./osoba

Mototuristika

obr

obr obr

obr obr

Ponuka

DE ENG

Areál X-Fun

Celková rozloha areálu 3ha je ako stvorená na vychutnanie si všetkých športov, ktoré ponúkame. Terén je prispôsobený tak, aby uspokojoval tých, ktorí majú radi adrenalín, ale aj tých, ktorí nemajú predchádzajúce skúsenosti s týmito športami. Vyšantiť sa môžete na dráhe, ktorej dĺžka je 850 m.

Team building

Utužovanie kolektívu na pracovisku je dôležitým faktorom pre úspešné fungovanie podniku, k tomu prispejú aj naše štvorkolky, paintball alebo bugíny.

Partneri

autoprima

motoplanet

apslovakia

bencmoto

mk-fenix

forpress

realitnenoviny

stavobnitra

mivapromotion

motopub-scorpion

kasiel mojmirovce