X-FUN

X-FUN

Paintball

NOVINKA!!!

Možnosť prenajatia celého areálu X-fun o rozlohe 3 ha, len za 3€ na osobu, pre ešte lepšie vychutnanie si takticko-strategickej hry paintball.

Prenajatie areálu 3€/2hod./osoba

Podmienky pre paintball

Táto hra je podmienená poveternostnými podmienkami,pričom teplota vzduchu nesmie klesnúť pod 10°C.

obr

Ako hrať paintball

Aj keď existuje veľa variánt tejto hry, väčšinou proti sebe stoja dva tými a cieľom hry je získať vlajku súpera, ubrániť vlastnú vlajku a zároveň vyradiť čo najviac protihráčov. Hráč, ktorý je zasiahnutý guličkou, ktorá na ňom zanechala jasnú farebnú značku, je z hry vyradený (férové priznanie zásahu je nielen základným predpokladom hry, ale i vecou osobnej cti hráča). Hráč, ktorý odchádza z ihriska, nesmie dávať znamenie, ani inak komunikovať s ostatnými hráčmi na ihrisku. Medzi ďalšie obľúbené herné varianty patrí i dobývanie objektov, záchrana rukojemníkov, či zneškodnenie bomby. Princíp hry však zostáva vždy rovnaký - poraziť nepriateľa. Spôsob hry tiež výrazne ovplyvňuje počet zúčastnených hráčov - max 10.

obr

V cene je zahrnuté: paušál do 2 hodín (obsahuje: Marker (zbraň), ochrannú masku, servis zbraní, rukavice, chránič krku, chránič hrude). Minimálny odber guličiek je 200ks na osobu.

Ponuka

DE ENG

Areál X-Fun

Celková rozloha areálu 3ha je ako stvorená na vychutnanie si všetkých športov, ktoré ponúkame. Terén je prispôsobený tak, aby uspokojoval tých, ktorí majú radi adrenalín, ale aj tých, ktorí nemajú predchádzajúce skúsenosti s týmito športami. Vyšantiť sa môžete na dráhe, ktorej dĺžka je 850 m.

Team building

Utužovanie kolektívu na pracovisku je dôležitým faktorom pre úspešné fungovanie podniku, k tomu prispejú aj naše štvorkolky, paintball alebo bugíny.

Partneri

autoprima

motoplanet

apslovakia

bencmoto

mk-fenix

forpress

realitnenoviny

stavobnitra

mivapromotion

motopub-scorpion

kasiel mojmirovce